Tapety na marzec 2018

Witajcie :-)

Przychodzę dziś do Was z nowymi tapetkami na pulpit. Powiem szczerze, że pomimo tego, że jeszcze trwa luty, to ja już sobie ustawiłam marcową tapetę. Tą z detalem wiszących lamp :-)

 

Aby pobrać tapetę, wystarczy na nią kliknąć. Otworzy się Wam ona w nowym oknie (w prawym górnym rogu jest strzałka, którą również klikamy :D)

 

Praga

Praga będzie zawsze :-) o to się nie martwcie. Tym razem zoom na kościół św. Mikołaja. A w tle… niezawodna wieża telewizyjna Žižkov:

 

Drugie ujęcie pochodzi z punktu widokowego, który znajduje się na Staromiejskiej Wieży Mostowej. Przepiękne miejsce – polecam Wam gorąco „poświęcić się”, wspiąć się po 138 schodkach. Zachwyty murowane!!

 

Architektonicznie

Jak już w poprzednim poście pisałam – oprócz Pragi, będzie tu też trochę architektury. W tym miesiącu serwuję Wam detal (uwielbiam detale, nie zdziwię się, jeśli najczęściej będę właśnie takie detale zapodawać) prosto z serca Krakowa – Sukiennice i kościół Mariacki :-)


Zachęcam Cię do pobrania mojego mini-przewodnika po Pradze, w którym znajdziesz ponad 20 opracowań najciekawszych miejsc w czeskiej stolicy ☺️
Wystarczy, że zapiszesz się na mój newsletter, a mini-przewodnik otrzymasz za darmo. Kliknij w poniższą grafikę:

Dominika Rau-Walczak test test

Z wykształcenia jestem architektką, a zawodowo spełniam się przy renowacji zabytków. Prywatnie - kocham Pragę, starą architekturę oraz święty spokój. Zapraszam Cię do mojego świata! ☺️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *